Difference between revisions of "Budget 2009"
Jump to navigation
Jump to search
(→2009) |
|||
Line 17: | Line 17: | ||
| 2009-01-01 || Wikimedia CH Sponsorship ||style="text-align:right"| +4'000 CHF ||style="text-align:right"| 4'000 CHF | | 2009-01-01 || Wikimedia CH Sponsorship ||style="text-align:right"| +4'000 CHF ||style="text-align:right"| 4'000 CHF | ||
|- | |- | ||
| 2009- | | 2009-02-18 || OpenZim Server 2009-01-01 - 12-31 rgs4487 ||style="text-align:right"| -900 CHF ||style="text-align:right"| 3'100 CHF | ||
|- | |- | ||
| 2009-01-01 || openzim.org Domain 2009 ||style="text-align:right"| -18 CHF ||style="text-align:right"| 3'082 CHF | | 2009-01-01 || openzim.org Domain 2009 ||style="text-align:right"| -18 CHF ||style="text-align:right"| 3'082 CHF | ||
|- | |- | ||
| 2009-02-20 || Developer Meeting 2009/1 Accommodation ||style="text-align:right"| -375 CHF ||style="text-align:right"| 2'707 CHF | | 2009-02-20 || Developer Meeting 2009/1 Accommodation ||style="text-align:right"| -375 CHF ||style="text-align:right"| 2'707 CHF | ||
|- | |||
| 2009-02-20 || Developer Meeting 2009/1 Catering ||style="text-align:right"| -000 CHF ||style="text-align:right"| 2'707 CHF | |||
|- | |||
| 2009-02-20 || Developer Meeting 2009/1 Dinner ||style="text-align:right"| -000 CHF ||style="text-align:right"| 2'707 CHF | |||
|- | |||
| 2009-02-20 || Developer Meeting 2009/1 Travel Costs ||style="text-align:right"| -000 CHF ||style="text-align:right"| 2'707 CHF | |||
|} | |} |