848
edits
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| dumping english Wikipedia (selected articles) || 3 || Emmanuel || || | | dumping english Wikipedia (selected articles) || 3 || Emmanuel || || | ||
|- | |||
| ZIMlib compatibility with ReactOS || 2 || Tommi || || | |||
|- | |- | ||
| renaming ZIM project files || 1 || Tommi || 28.02.09 || | | renaming ZIM project files || 1 || Tommi || 28.02.09 || |