848
edits
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| 2010 || Jul. 09 - 11 || [[Wikimania 2010]] || Gdansk (PL) | | 2010 || Jul. 09 - 11 || [[Wikimania 2010]] || Gdansk (PL) | ||
|- | |||
| 2009 || Jun. 9 - 12 || [[LinuxTag 2010]] || Berlin (DE) | |||
|- | |- | ||
| 2010 || around April || [[Developer Meetings/2010-1|Developers Meeting 2010-1]] || to be decided | | 2010 || around April || [[Developer Meetings/2010-1|Developers Meeting 2010-1]] || to be decided |