518
edits
(5 intermediate revisions by one other user not shown) | |||
Line 35: | Line 35: | ||
|2009-06-27|| Donations [[LinuxTag 2009]] {{IRI}} 5,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |2009-06-27|| Donations [[LinuxTag 2009]] {{IRI}} 5,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Accommodation {{IRI}} | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Accommodation {{IRI}} -406,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Catering {{IRI}} | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Catering {{IRI}} -35,91 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -180,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |||
|2009-11-20||Wikimedia Foundation Dinner Sponsorship {{IRI}} +180,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |||
|- | |||
|2009-11-22|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -167,80 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |||
|- | |||
|colspan=2|'''Sum:''' {{IRI}} 3'316,94 {{IRI}} {{IRI}} | |||
|} | |} | ||
[[category:Archives]] |