848
edits
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| 2009-01-01 || openzim.org Domain 2009 ||style="text-align:right"| -18 CHF ||style="text-align:right"| 3'907 CHF | | 2009-01-01 || openzim.org Domain 2009 ||style="text-align:right"| -18 CHF ||style="text-align:right"| 3'907 CHF | ||
|- | |||
| 2009-02-20 || Developer Meeting 2009/1 Accommodation ||style="text-align:right"| -185 CHF ||style="text-align:right"| 3'722 CHF | |||
|} | |} |