Difference between revisions of "Budget 2009"
Jump to navigation
Jump to search
Line 39: | Line 39: | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Catering {{IRI}} -35,91 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Catering {{IRI}} -35,91 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -167,80 {{IRI}} | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -167,80 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |||
|colspan=2||'''Sum:''' {{IRI}} 3'316,94 {{IRI}} {{IRI}} | |||
|} | |} |