Difference between revisions of "Developer Meetings"
Jump to navigation
Jump to search
Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
| 2010 || around April || [[Developer Meetings/2010-1|Developers Meeting 2010-1]] || to be decided | | 2010 || around April || [[Developer Meetings/2010-1|Developers Meeting 2010-1]] || to be decided | ||
|- | |||
| 2010 || Jul. 09 - 11 || [[Wikimania 2010]] || Gdansk (PL) | |||
|- | |- | ||
| 2009 || Nov. 20 - 22 || [[Developer Meetings/2009-2|Developers Meeting 2009-2]] || Schopfheim (DE) | | 2009 || Nov. 20 - 22 || [[Developer Meetings/2009-2|Developers Meeting 2009-2]] || Schopfheim (DE) |