848
edits
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| 2010 || around April || [[Developer Meetings/2010-1|Developers Meeting 2010-1]] || to be decided | | 2010 || around April || [[Developer Meetings/2010-1|Developers Meeting 2010-1]] || to be decided | ||
|- | |||
| 2010 || Apr. 14 - 16 || [[MediaWiki Developers Meet-Up 2010]] || Berlin (DE) | |||
|- | |- | ||
| 2009 || Nov. 20 - 22 || [[Developer Meetings/2009-2|Developers Meeting 2009-2]] || Schopfheim (DE) | | 2009 || Nov. 20 - 22 || [[Developer Meetings/2009-2|Developers Meeting 2009-2]] || Schopfheim (DE) |