Difference between revisions of "Developer Meetings/2009-2"
Jump to navigation
Jump to search
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kelson|Kelson]] || train || | | [[User:Kelson|Kelson]] || train || | ||
|- | |||
| Mirko Lindner (Qi Hardware) || train | |||
|- | |||
| Mirko Voigt (Qi Hardware) || train | |||
|} | |} |