109
edits
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| ?||X|| X|| X|| X|| X|| X|| train from Basel || Annette Wilde || needed, shared room | | ?||X|| X|| X|| X|| X|| X|| train from Basel || Annette Wilde || needed, shared room | ||
|- | |||
| ?||X|| X|| X|| X|| X|| X|| aircraft from Frankfurt || Tommi Mäkitalo || needed, not shared | |||
|} | |} | ||