848
edits
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| dumping english Wikipedia (selected articles) || 3 || Emmanuel || | | dumping english Wikipedia (selected articles) || 3 || Emmanuel || | ||
|- | |||
| ZIMwriter implement new header || 1 || Tommi || 31.03.09 | |||
|- | |- | ||
| ZIMwriter stability fixes || 1 || Tommi || 31.03.09 | | ZIMwriter stability fixes || 1 || Tommi || 31.03.09 |