848
edits
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| setting up and filling SVN || 1 || Tommi || 28.02.09 | | setting up and filling SVN || 1 || Tommi || 28.02.09 | ||
|- | |||
| setting up mailing list <dev-l@openzim.org> || 1 || Manuel || 28.02.09 | |||
|- | |- | ||
| ZIMwriter implement new header || 1 || Tommi || 31.03.09 | | ZIMwriter implement new header || 1 || Tommi || 31.03.09 |