518
edits
Line 218: | Line 218: | ||
|- | |- | ||
| W || categories per article, category list - see [[Category Handling]] | | W || categories per article, category list - see [[Category Handling]] | ||
|- | |||
| X || fulltext index - see [[ZIM Index Format]] | |||
|} | |} | ||