848
edits
(→2009) |
(→2009) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Catering {{IRI}} -35,91 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Catering {{IRI}} -35,91 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |- | ||
|2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -167,80 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |2009-11-20|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -180,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | ||
|- | |||
|2009-11-20||Wikimedia Foundation Dinner Sponsorship {{IRI}} +180,00 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |||
|- | |||
|2009-11-22|| Developer Meeting 2009/2 Dinner {{IRI}} -167,80 {{IRI}} {{IRI}} xxxxxxxx | |||
|- | |- | ||
|colspan=2|'''Sum:''' {{IRI}} 3'316,94 {{IRI}} {{IRI}} | |colspan=2|'''Sum:''' {{IRI}} 3'316,94 {{IRI}} {{IRI}} | ||
|} | |} |