848
edits
(→Budget) |
|||
Line 49: | Line 49: | ||
|2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Accommodation, Meeting Room and Catering{{IRI}}-1040,00 EUR | |2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Accommodation, Meeting Room and Catering{{IRI}}-1040,00 EUR | ||
|- | |- | ||
|2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Dinner {{IRI}} -140,20 EUR | |2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Dinner {{IRI}} -140,20 EUR | ||
|- | |||
|2010-10-11|| Symbian Phone [[User:Cip]] {{IRI}} -471,90 EUR | |||
|- | |- | ||
|2010-12-16|| openzim.org Domain 2010 {{IRI}} -12,00 EUR | |2010-12-16|| openzim.org Domain 2010 {{IRI}} -12,00 EUR | ||
|- | |- | ||
|colspan=2|'''Sum in EUR:''' {{IRI}}- | |colspan=2|'''Sum in EUR:''' {{IRI}}-3'135,45 EUR | ||
|- | |- | ||
|2009-01-01|| Wikimedia CH Sponsorship {{IRI}}+9'000,00 CHF | |2009-01-01|| Wikimedia CH Sponsorship {{IRI}}+9'000,00 CHF | ||
|- | |- | ||
|colspan=2|'''Rest in EUR:''' {{IRI}}''' | |colspan=2|'''Rest in EUR:''' {{IRI}}'''5'864,55 EUR''' | ||
|} | |} | ||