848
edits
(→Budget) |
(→Budget) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
|2010-06-13|| LinuxTag 2010 Social Event {{IRI}} -20,00 EUR | |2010-06-13|| LinuxTag 2010 Social Event {{IRI}} -20,00 EUR | ||
|- | |||
|2010-10-11|| Symbian Phone [[User:Cip]] {{IRI}} -471,90 EUR | |||
|- | |- | ||
|2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Accommodation, Meeting Room and Catering{{IRI}}-1040,00 EUR | |2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Accommodation, Meeting Room and Catering{{IRI}}-1040,00 EUR | ||
|- | |- | ||
|2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Dinner {{IRI}} -140,20 EUR | |2010-10-31|| Developer Meeting 2010/2 Dinner {{IRI}} -140,20 EUR | ||
|- | |- | ||
|2010-12-16|| openzim.org Domain 2010 {{IRI}} -12,00 EUR | |2010-12-16|| openzim.org Domain 2010 {{IRI}} -12,00 EUR |